Žonglování,chůdy,akrobacie

kuželka

Kuželka

Nabízíme Vám krátké originální výstupy na chůdách, čísla s žonglovacími pomůckami nebo různé možné i nemožné akrobatické kousky . Rovněž si nás můžete objednat i na rozličné dílny v těchto disciplínách.

Žonglování

Vědci z německého Řezna přišli na to, že díky žonglování roste mozek. Vyzkoušejte svoji šikovnost, prostorovou orientaci, koordinaci pohybů, trpělivost a soustředění. Vaše mozkové buňky vám poděkují. Zažonglujte si s míčky, šátky, kužely, kruhy, diabolem, talířem a čímkoliv jiným, co Vás napadne.

Chůdy

Na různě vysokých nohách (50 cm až 150 cm!!!!) se projdeme v průvodu, na slavnostech nebo jiných akcích. Rovněž i Vás této chůzy naučíme během našich dílen.

Chůdy
Na různě vysokých nohách (50 cm až 150 cm!!!!) se projdeme v průvodu, na slavnostech nebo jiných akcích. Rovněž i Vás téuto chůzy naučíme během našich dílen.

Akrobacie

Akrobacie je disciplínou moderního cirkusu, syntézou akrobacie, tance, výtvarného umění a divadla. Akrobatka se vznáší vysoko nad zemí buď na visuté hrazdě nebo na šále, ale dokáže Vás o svém umění přesvědčit i na zemi.

[nggallery id=8]